Úvod > O škole > Rada rodičů > Rada rodičů rodičům

Rada rodičů rodičům

Rada rodičů při ZŠ a MŠ Hazlov je zapsaný spolek, který sdružuje především rodiče dětí a žáků z hazlovské mateřské a základní školy. V současnosti se členové pravidelně schází jednou měsíčně. Členský příspěvek pro tento rok činní 100,- Kč. Schůze jsou veřejné, každý rodič má možnost se přijít podívat, diskutovat a zapojit se do spolupráce, kterou velmi rádi uvítáme.

Výbor Rady rodičů odsouhlasil akce na školní rok 2023-2024 a výši vybíraného příspěvku 300 Kč na žáka. Nyní je možnost platit bezkontaktně na účet RR: 2402415013/2010 Variabilní symbol pro MŠ – 0100 / pro ZŠ – 0200.  Pro správnou identifikaci platby prosíme o uvedení jména dítěte a třídy do poznámky.

Každému platícímu žákovi přispějeme 100,- Kč na školní výlet, žáci deváté třídy dostanou 100,- Kč příspěvek na mikinu či trička dle jejich výběru. Každý žák / dítě se zaplaceným příspěvkem má vstup na veškeré akce pořádané Radou rodičů zdarma. Z příspěvků od rodičů a různých dárců Rada rodičů pořizuje každý rok dárky pro děti do MŠ a družiny k Vánocům a adventní kalendáře pro MŠ a první stupeň na Mikuláše.

Plánované akce 2023/2024:

Podzimní putování Hazlovem - 28.9.2023

Výlet pro 2.stupeň - jaro (datum včas upřesníme)

Mikulášská diskotéka - 2.12.2023

Karneval pro děti - 3.2.2024

Dětský den - 25.5.2024

Výlet pro 1. stupeň – červen (datum včas upřesníme)

Na pořádání dětských akcí s námi často spolupracují všechny hazlovské spolky, kterým tímto velmi děkujeme za aktivitu a ochotu. Obci Hazlov patří také velké díky za finanční podporu a bezplatné zapůjčení Kulturního domu.

Kontakt na Radu rodičů:

Email: radarodicuhazlov@seznam.cz