Úvod > O škole > Projektová činnost > Krok za krokem ke škole třetího tisíciletí

Krok za krokem ke škole třetího tisíciletí

Dvě třídy v novém

Publikováno 5. 11. 2019 20:09

Krok za krokem ke škole třetího tisíciletí s MASKou

je název projektu, na jehož realizaci jsme žádali o dotaci Ministerstvo pro místní rozvoj. Žádost byla postavena "megalomansky", přesto však nezískala potřebný počet bodů pro realizaci.

Publikováno 22. 10. 2018 20:25

Krok za krokem ke škole třetího tisíciletí

je název našeho zatím posledního projektu, který je tentokrát investičního charakteru a měl by nám pomoci zmodernizovat učebny pro žáky 2. stupně. Jeho náplní je rekonstrukce 5 učeben - učebny matematiky, přírodopisu, zeměpisu, cizích jazyků a informatiky. Nejenom že uvedené učebny budou disponovat novým moderním nábytkem, interaktivní tabulí (což už by měl být v dnešní době standard), ale chtěli bychom zajistit i jejich odhlučnění akustickými panely a vybavit je moderními pomůckami pro ...

Publikováno 3. 04. 2018 16:31