Breadcrumbs

Home Třídy informují 4. A Akce třídy IV. A Tématický den

Právě připojeni - hostů: 53 

Tématický den PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 22 Únor 2018 12:39

Celé Česko momentálně žije olympiádou, vstává brzo ráno, netrpělivě sleduje naše sportovce a raduje se z každého úspěchu. Na olympiádě v Pchjongčchangu panuje výborná atmosféra a my jí chtěli také u nás ve třídě.

Když jsme 20.02. přišli do školy, už jsme o olympiádě trochu věděli, měli jsme totiž za úkol zjistit, kdo už na zimních olympijských hrách získal nějakou medaily, ve škole jsme to všechno poctivě zapsali do naší tabulky a hned jak přibydou další medaile na kontě českých sportovců, přibydou i v naší tabulce. Den jsme zahájili  ukázkou ze zahájení olympijských her. Poté jsme si povídali o sportovních disciplínách (hledali je v křížovce, přiřazovali k jejich názvům obrázky...), o některých zemích které se her účastní a vyhledali si jejich vlajky. Ani o matematice jsme nezůstali pozadu a drželi se tématu olympijských her. Spojovali jsme podle čísel olympijské kruhy a řešili zimní sudoku. Ve výtvarce jsme si naše sportovce namalovali při závodění, samozřejmě nesměli chybět olympijské kruhy. My jsme si tématický den moc užili a vy se alespoň trochu potěšte fotkami naší práce.

 

Několik ukázek z našeho snažení

Aktualizováno Pátek, 09 Březen 2018 11:27
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)