Breadcrumbs

Home Projektová činnost e-Twinning eTwinning Etwinning 2018

Právě připojeni - hostů: 30 

Etwinning 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 06 Únor 2018 08:56

Etwinning 2018

Letos se do etwinningového projektu opět zapojili mladší žáci. Na podzim jsme s páťáky začali hledat zahraniční přátele pro dopisování v angličtině. Zpočátku se nám nedařilo, ale na druhý pokus jsme uspěli se školou v severní Itálii a založili jsme spolu projekt Let ´s be friends(Buďme přáteli), který začal v lednu a bude probíhat do konce května. Během prvního měsíce se k nám aktivně připojila ještě jedna malá škola z Turecka. Žáci představili sebe a své školy nejen v ilustrovaných ručně psaných textech, ale i přímo přes nový komunikační nástroj zvaný PADLET. Jeho prostřednictvím si žáci mohou posílat zprávy a dozvědět se spoustu zajímavostí od svých vrstevníků. Přesvědčují se tak, že angličtina může sloužit jako dorozumívací jazyk pro lidi z různých zemí, kde se angličtinu učí. Italsky ani turecky sice neumíme, ale anglicky se spolu domluvíme.(ebroli)

 

Několik okamžiků ve fotografii

 

Aktualizováno Neděle, 15 Duben 2018 17:33
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)