Breadcrumbs

Home

Právě připojeni - hostů: 99 

Shelie Nielsen PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 23 Listopad 2013 19:06

Dr. Klutz - divadlo jednoho herce a jednoho jazyka - anglického.

G´day, mates!

Hello, friends! Ahoj kamarádi!

….tak jsme měli ve škole super návštěvu z Austrálie. V pondělí 18.11.2013 jsme si užili originální zábavné představení, které nám předvedl Shelie Nielsen původem ze Sydney v pravé nefalšované angličtině. Žáci ocenili nápaditost , vtipnost i neobyčejné osobní nasazení interpreta a sami se ochotně zapojili do hry. Mladší žáci od 1. do 4.třídy si nadšeně zopakovali hlavně čísla, barvy a zvířátka. Vyšší ročníky zhlédly velmi zdařile sestavený program o Austrálii okořeněný megadávkou humoru. O dojmech žáků nejlépe svědčí úryvky jejich prací, které také zveřejníme.

Představení určitě bylo pro žáky zajímavé a motivující . Nebylo by na škodu , kdyby se podobná akce stala v naší škole tradicí.

L.Ebrová

Pro další fotografie klikni na obrázek.


 

Aktualizováno Úterý, 02 Září 2014 16:52
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)