Breadcrumbs

Home Volnočasové aktivity Vaření ROZLOUČENÍ

Právě připojeni - hostů: 21 

ROZLOUČENÍ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 12 Červen 2018 08:45

Rozloučení na které se s potěšením vzpomíná, obstarala děvčata ze zájmového kroužku Vaření. Poslední schůzku si s přípravou svého oblíbeného pokrmu vzala plně do své režie. Výsledkem práce byl i dokonale prostřený stůl. Boloňské špagety se sýrem a zeleninovou přílohou, vypadaly a zároveň chutnaly výborně. Po nich následovalo zmíněné překvapení  - ovocný dezert se šlehačkou a popíjení lahodného šampíčka s jahodou. Děvčata si suroviny na dezert a nealko sekt sami obstaraly a připravily. O ničem jsem neměla ani tušení a o to více si vážím jejich aktivity. Svou zručnost také předvedly před komisí, která navštívila naší školu v rámci soutěže Vesnice roku. Tato návštěva byla předem očekávaná a tak se jí zúčastnily všechny děti z obou skupin kroužku. Dvanáct členů komise včetně paní starostky mohli sledovat přímí pohled na dětmi tvořené kremrole plněné šlehačkou. Pohledy všech přihlížejících dávaly najevo upřímný obdiv. Upeklo se jich 62 a byly vynikající.  Jeden z komisařů využil možnosti vyzkoušet si sám omotat těsto na trubičku tak, aby výsledek práce připomínal tvar kremrole. Pod zkušeným dohledem dětí se mu dařilo. V kuchyňce panovala dobrá nálada a tréma, která tu před touto návštěvou právem panovala, byla ta tam. Komise se zajímala o činnost všech zájmových kroužků na naší škole a o úspěchy v nich. Snažili jsme se prezentovat mimoškolní činnost jak nejlépe jsme mohli, tak si budeme vzájemně držet palce, ať stojí účast v tak významné soutěži za to. V.C.

V tomto školním roce zájmový kroužek ukončil svou činnost. Vše co jsme si uvařili a upekli nám chutnalo. Nastavení sladkého a slaného týdne nám vyhovovalo a snažili jsme se zařazovat pokrmy levné, jednoduché a především chutné. Přeji všem, aby si co nejlépe užili nastávající prázdniny. V.C.

 

 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)