Úvod > O škole > Akce školy > Akce školy - archiv do školního roku 2022/2023 > Vánoční jarmark a tradiční výroba karamelových lízátek

Vánoční jarmark a tradiční výroba karamelových lízátek

Ve čtvrtek 19.12. v 16.00 se prostory školní šatny využily k prodeji všeho, co patří neodmyslitelně k Vánocům. Stoly se prohýbaly výrobky žáků celé školy. Ti se je
v dopoledních hodinách se svými učiteli snažili ze všech sil vytvořit nebo už pouze dokončit. Jejich prodejem potěšili své nejbližší a také si získanými penízky přispěli
do svých třídních pokladniček. Za svou snahu a štědrost rodičů mohou naplánovat různé výlety a akce svých  tříd.

Zahájením této akce bylo opět jako každý rok vystoupení dětí ze čtenářského kroužku a vánoční písně a koledy, které pěly děti z kroužku pěveckého. Kdo přijal na tuto podívanou pozvání, sledoval ji ve školním divadélku od 15.30 a rozhodně nelitoval.

Školní vánoční jarmark je tradicí naší školy a nikdo si ho nenechá ujít. Masivní účast všech zúčastněných tomu nasvědčuje. Těší nás, že se přišli podívat i bývalí žáci naší školy.

Několik fotopostřehů z představení a jarmarku.

S vánočním projektovým dnem již také několik let souvisí i výroba karamelových lízátek, která pomáhá žákům pochopit jeden z mnoha fyzikálních jevů - bod tání cukru.