Právě připojeni - hostů: 7 

GEISELWIND PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 12 Červen 2018 07:00
Na školní výlet do zábavního parku v německém Geiselwindu se vydal autobus plný dětí z naší základní školy. Na jeho uskutečnění mají ale zásluhu žáci osmé třídy se svojí paní učitelkou Alenou Šimkovou.

V loňském roce navštívili podobný park v Plohnu a okamžitě věděli, že takováto forma školního výletu je ta pravá. Užít si společně konec školního roku zábavou na atrakcích všeho druhu. Místa v autobuse se doplnila dalšími natěšenými zájemci z jiných tříd a ve čtvrtek 7.6. se všech 42 účastníků zájezdu dočkalo.  Geiselwind je park, který nezklame a nabízí dovádění a podívanou všem věkovým kategoriím. Je rájem skluzavek, kolotočů, houpaček, rozmanitých vodních drah, volných pádů. Nezapomenutelná je vyhlídková věž, dost strašidelný hrad, 4D kino nebo DINOPARK s pohybujícími se dinosaury v jejich životní velikosti. Nechybí cirkusová představení , území opic, voliéry s obdivuhodnými, pestrobarevnými ptáky. Nádherné počasí, které nám přálo po celý den, umožnilo všem užít si tohoto ráje dostatečně. Domů jsme se všichni v pořádku vrátili v 19.30 hod. Momenty z Geiselwindu jsme zachytili ve fotografiích.

Děkujeme paní učitelce Šimkové za zprostředkování všeho potřebného k uspořádání takového hustého výletu a Janě Vaňkové za spolehlivou dopravu autobusem.

 

Za všechny účastníky - Vlasta Cicková

Aktualizováno Úterý, 12 Červen 2018 15:20
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)