Home Třídy informují 1. A Akce třídy I. A Kouzelný palouček - chebské divadlo

Kouzelný palouček - chebské divadlo PDF Tisk Email
Středa, 02 Květen 2018 05:18
Na kouzelném paloučku se ocitly děti z naší mateřské školy a z první a z druhé třídy základní školy. Kulturní zážitek si jely užít společně se svými učitelkami v pondělí 16.4. Palouček byl pro ně nachystaný na jevišti v chebském divadle. Připravilo ho LOUDADLO - černé divadlo a zážitek to byl pro děti vskutku kouzelný. Barevné efekty spojené s touto formou hraní se dětem velmi líbily. Potleskem dávaly radost patřičně najevo. Nadšené byly z mluvícího slunce a měsíce, ze svítících pohyblivých slunečnic, potapěče a vodních živočichů. Velcí žabáci Kvak a Kvik je svým zpěvem a tancem nenechávali na sedadlech v klidu. V rytmu hudby s sebou děti šily a náramě se bavily. Když se objevil plyšák - myšák KIKO rozesmál je svými kouzelnickými čísly. Největším překvapením na závěr tohoto velmi povedeného představení byl příchod dvou dětem dobře známých postav. Jů a Hele byli prostě nejlepší a jejich hlasy nám všem připomínali oblíbené studio Kamarád, které se pravidelně vysílá v televizi. Všichni jsme se s nimi rozloučili dobře známým pozdravem : Ahoj kamarádi, máme vás rádi. Návštěva chebského divadla byla úžasná. V.

a dalších několik záběrů

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Květen 2018 18:26