Breadcrumbs

Home Akce školy Rok 2017/18 Zápis do 1. třídy

Právě připojeni - hostů: 7 

Zápis do 1. třídy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 27 Duben 2018 07:06

Ve čtvrtek se naše škola proměnila na hotový ŠMOULÍ RÁJ a nejen taťka Šmoula se Šmoulinkou se nemohli dočkat budoucích prvňáčků. Pro děti byly připravené zajímavé úkoly na stanovištích a na každém z nich nechyběla odměna v podobě šmoulích penízků, omalovánek nebo šmoulích receptů. Na konci si děti mohly za krásnou básničku a celkovou snahu při zápisu odnést domů vlastního papírového šmoulu. Na výrobě výzdoby a odměn se podíleli starší žáci školy v hodinách výtvarné výchovy a na zájmových kroužcích.

Doufáme, že se u nás dětem líbilo a budeme se na ně těšit v září v 1. třídě!


Foto

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Květen 2018 18:27
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)