Breadcrumbs

Home Třídy informují 2. A Akce třídy II. A Kouzelný palouček

Právě připojeni - hostů: 18 

Kouzelný palouček PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 17 Duben 2018 07:07
Na kouzelném paloučku se ocitly děti z naší mateřské školy a z první a z druhé třídy základní školy. Kulturní zážitek si jely užít společně se svými učitelkami v pondělí 16.4. Palouček byl pro ně nachystaný na jevišti v chebském divadle. Připravilo ho LOUDADLO - černé divadlo a zážitek to byl pro děti vskutku kouzelný. Barevné efekty spojené s touto formou hraní se dětem velmi líbily. Potleskem dávaly radost patřičně najevo. Nadšené byly z mluvícího slunce a měsíce, ze svítících pohyblivých slunečnic, potapěče a vodních živočichů. Velcí žabáci Kvak a Kvik je svým zpěvem a tancem nenechávali na sedadlech v klidu. V rytmu hudby s sebou děti šily a náramě se bavily. Když se objevil plyšák - myšák KIKO rozesmál je svými kouzelnickými čísly. Největším překvapením na závěr tohoto velmi povedeného představení byl příchod dvou dětem dobře známých postav. Jů a Hele byli prostě nejlepší a jejich hlasy nám všem připomínali oblíbené studio Kamarád, které se pravidelně vysílá v televizi. Všichni jsme se s nimi rozloučili dobře známým pozdravem : Ahoj kamarádi, máme vás rádi. Návštěva chebského divadla byla úžasná. V.a dalších několik záběrů
Aktualizováno Čtvrtek, 03 Květen 2018 18:26
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)