Breadcrumbs

Home Třídy informují 4. A Akce třídy IV. A Velikonoční zajíček

Právě připojeni - hostů: 55 

Velikonoční zajíček PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 05 Duben 2018 18:22

Ve středu 28.3. před velikonočními prázdninami přihopkal k nám do školy velikonoční zajíček, aby obdaroval a potěšil děti i dospělé. Některé děti už ho znaly z minulých let a netrpělivě ho vyhlížely, pro některé byl úplným překvapením. Namísto cukrovinek však přinesl do školy sladkou, zdravou mrkvičku, kterou děti hned schroupaly. Chtěli bychom poděkovat zajíčkovi, pro kterého bylo jistě namáhavé hopkat celé dopoledne po škole, a také radě rodičů za financování mrkví pro děti.

 

Foto

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Duben 2018 18:25
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)