Breadcrumbs

Home Slovo ředitelky Zápis se blíží, aneb co vám nabízíme

Právě připojeni - hostů: 100 

Zápis se blíží, aneb co vám nabízíme PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 14 Březen 2018 17:19

Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy v naší škole proběhne 19. dubna 2018 od 12:30h a tentokrát se  při něm ocitneme ve šmoulím světě. Rodiče nejenom předškoláků zajímá, kde a jakým způsobem jejich ratolesti získají všeobecný rozhled a budou připraveni na další životní fázi - studium na střední škole. Co vám můžeme nabídnout my?

 

 

- nízký počet žáků ve třídě zajišťuje individuální přístup učitelů k jednotlivcům

- naší prioritou jsou spokojené děti, které se nemusí stresovat tím, co mají či nemají; od následujícího šk. roku chceme zajistit vybavení a pomůcky žákům tak, aby byly setřeny případné třídní rozdíly

- na 1. stupni pokračujeme ve výuce podle vzdělávacího programu Začít spolu, který svými principy vede dítě k větší samostatnosti, rozvíjí dětské řečové dovednosti (více informací o programu); žáci postupně získávají stejné množství dovedností jako v běžné třídě, jiná je pouze cesta, která k daným cílům vede

- slovní hodnocení v nižších třídách, které  pozitivně motivuje jak dítě, tak i jeho rodiče k dalším úspěchům a nenásilnou formou doporučuje, kde přidat

- anglický jazyk již od první třídy

- jiná doba vyžaduje i jinou školu a jiné způsoby a formy vzdělávání, i když je to někdy těžké přijmout;  zajímá nás, zda žáci umí pracovat v týmu, dokáží-li si společně komunikovat, řešit problémy, vyhledávat informace a využít získané poznatky v praxi, upřednostňujeme badatelskou a kreativní formu vzdělávání

- vycházíme ze tří základní daltonských principů : svoboda = zodpovědnost; samostatnost; spolupráce (více informací zde a zde)

- projektová výuka s využitím daltonských listů s rozšiřujícími úkoly pro nadanější žáky

- naším cílem je lépe se vzájemně poznat s rodiči i žákem, preferujeme sezení rodič - žák - učitel, při kterém můžeme probrat naše společná očekávání a spolupráci

- ve spolupráci s DDM a školní družinou Františkovy Lázně nabízíme celou řadu volnočasových aktivit, nad stanovený rozvrh se věnujeme žákům, kteří potřebují k zvládnutí látky delší čas

- velice dobré materiální zázemí

- pro žáky, kteří nejsou hazlovští, zřizovatel školy od září 2018 nabízí dopravu ŠKOLNÍM AUTOBUSEM

Jsme připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy na emailu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ; na tel. čísle 355335174 či při osobním setkání.

Hana Martínková - ředitelka školy


 

 

Aktualizováno Neděle, 08 Duben 2018 18:03
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)