Home Slovo ředitelky Hrajeme si na školu

Hrajeme si na školu PDF Tisk Email
Středa, 14 Březen 2018 16:48

je vzdělávací program určený předškolákům, do kterého jsme se zapojili i my.

Chcete, aby si váš předškolák hravou formou procvičil dovednosti potřebné pro vstup do 1. třídy, snadněji se adaptoval na školní prostředí, seznámil se s ním. Pak vás rádi přivítáme 26. března a 11. dubna 2018, kdy si budeme společně hrát na školu.

ZVONÍ VE  14:55 h.

Zaměříme se na aktivity vedoucí k rozvoji grafomotoriky, matematických a řečových dovedností, zrakového a sluchového vnímání.

Program je určen všem předškolákům bez ohledu na to, do které školy zamíří k zápisu.

Vše se odehraje ve třídách 1. stupně naší školy a vyučovat bude především učitelka budoucích prvňáčků.

Program je pro děti zcela zdarma, rodiče mohou čas výuky strávit ve škole besedováním s drobným občerstvením, nebo mohou své dítě přivést a po hodině si ho opět vyzvednout.

Máte-li zájem se našeho minikurzu zúčastnit, napište na email   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , volejte 355 335 173/174 nebo PROSTĚ  PŘIJĎTE.

Aktualizováno Středa, 21 Březen 2018 06:44