Breadcrumbs

Home Třídy informují 1. A Akce třídy I. A Karneval ve škole

Právě připojeni - host: 1 

Karneval ve škole PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 05 Březen 2018 09:14

Karneval ve škole

Již tradičně pořádá školní Ekoparlament při ZŠ Hazlov dětský karneval v učebně 1. třídy.

Akce je určena žáčkům prvního stupně. Tentokrát bylo téma Pohádka. Sešli jsme se v úterý 20.2.2018. Jako každý rok proběhla soutěž O nejnápaditější a zdravé občerstvení. Překvapily mne neuvěřitelné dobroty. Potvrdilo se, že slané brambůrky a tyčinky jsou dávno překonané, že taková celerovo-mrkvová pomazánka je výborná, a co teprve banánové koláčky, palačinky, lívanečky, ovocné špízy nebo pohankový dort. Nahlédněte do fotogalerie. Níže několik postřehů samotných účastníků.

Byla jsem za kostru. Soutěžila jsem s obručí a pořád mi sklouzávala na kolena. Byla jsem zklamaná, že jsem nevyhrála soutěž o nejhezčí masku. (Šarlotka Škvorová 1. tř.)

Mně se moc líbila sovička z jablka. Líbilo se mi, jak jsme tancovali a hráli židličkovanou. (Karin Hudacká 3. tř.)

Chutnali mi palačinky, mńam! (Simon Reichenberger 1. tř.)

Eliška byla moc krásný anděl. Já byla Zloba. (Kačka Mertinová 1. tř.)

Všechny masky byly moc pěkné. Moc se mi líbil papoušek. (Lucinka Žúrková 1. tř.)

Chutnal nám koláč od paní Mertinové, všem se líbila maska ptáčka a anděla. Zase jsem se nasmála. Ptáčka z jablka jsem dělala úplně sama. (Verunka Peková 2. tř.)

Podle mě byla nejhezčí maska myslivce ze Tří oříšků pro Popelku. (Kačka Šlesingerová 2. tř.)

Byly jsme pomáhat, byly tam různé a moc hezké masky. Tancovala princezna, papoušek, Karkulka a taky ninja. Hráli jsme židličkovanou, podlézali tyč a tancovali s balonky. Jídlo bylo super. (Terka Vaňková a Slávka Belániová 5. tř.)

Poděkování patří páťákům: Páje, Slávce, Terce, Kačce, Honzovi, Dominikům (oběma), Karolínce, Albertovi a Aničkám (oběma). Také holkám Kačce a Karin ze šesté a sedmé. Nesmím zapomenout na naše bodyguardy Gábiho Uzla a Štefana Heineho. Děkuji Vlastičce Cickové.

Děkuji rodičům za úžasné občerstvení. Díky Vám se daří takové akce pořádat!

Mgr. Ilona Kindlová

 

Aktualizováno Pátek, 09 Březen 2018 11:27
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)