Breadcrumbs

Home Akce školy Rok 2017/18 Vánoční jarmark kouzelnějším slovíčkem

Právě připojeni - hostů: 43 

Vánoční jarmark kouzelnějším slovíčkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 22 Prosinec 2017 08:49

Stále stejný? Pokaždé jiný.

Rolniček zvonění, stromečku vábení přilákalo odpoledne 21. prosince na vánoční jarmark do vstupní haly hazlovské školy četné návštěvníky – rodiče, příbuzné a známé i další zvědavce, aby si prohlédli a odnesli domů nejrozličnější dílka dětských rukou nabitá kouzlem blížících se svátečních dní. Prostřené stoly překypující drobnými dárečky i většími dárky poskytly všem, kteří se rádi dívají, bohatou pastvu pro oči. K velké radosti malých stánkařů se kasičky brzy začaly plnit štědrými dobrovolnými příspěvky.

 

K radostné náladě jarmarku přispělo i několik milých vánočních písní školního pěveckého sboru, taneční vystoupení děvčat ze 4. třídy a scénické čtení členů literárního klubu. Novinkou letošního roku byla vtipná vstupenka ve formě otevíracího papírového hrnečku a pečení voňavých palačinek přímo před očima. Kdo si počkal, ten se dočkal. A stála za to ta palačinka na plátu pečená, marmeládkou potřená, na tácku složená, s úsměvem podaná. Jen se sliny sbíhaly a srdce smálo.

 

Těžko byste hledali někoho, kdo by si nic nevybral a odcházel by s prázdnou. Svícny a svícínky, stromečky a věnečky, sněhuláčci, andílci, skřítci, všelijaká zvířátka a další nápadité dekorace se již těší na Vánoce ve svých nových domovech.(ebroli)

 

Aktualizováno Neděle, 21 Leden 2018 08:39
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)