Breadcrumbs

Home

Právě připojeni - hostů: 54 

soutěž - soutěž - soutěž PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 08 Prosinec 2017 19:07

Vážení, chebské muzeum pořádá výtvarně - tvořivou soutěž, do které se přihlásili žáci z naší školy v Hazlově. Letošní vánoční téma zní : SNĚHULÁK. Každý rok získá v umístění naše škola přední místa. Je to především i v hlasování, a tak i letos prosíme o podporu. Hlasování probíhá v prostorách muzea na konci výstavy v číselné podobě. Z našich žáků se soutěže zúčastnila 6., 7., a 8. třída, kroužek vaření a všehochuti (fotografie naleznete pod odkazem Třídy informují a Volnočasové aktivity).

Zahájení soutěže : 2. 12. 2017.

Ukončení soutěže je 15.12. 2017.

Vážení rodiče, příbuzní a známí, dopřejte si s dětmi nedaleký výlet nebo spojte předvánoční nákup s prohlídkou této výstavy. Jistě tak sami oceníte snahu dětí i přesto, že by neměly být vítězi. Poznáte, jak nelehké je obstát v umístění při tak velkém množství rozmanitých, soutěžních prací.  Vlasta Cicková

Aktualizováno Pondělí, 01 Leden 2018 16:55
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)