Home Akce školy Rok 2017/18 Drakiáda

Drakiáda PDF Tisk Email
Středa, 25 Říjen 2017 12:06

Drakiáda

Na středu 18.10.2017 uspořádal žákovský Ekoparlament, působící při naší ZŠ a MŠ Hazlov, Drakiádu. Byl to první ročník, protože minulá Drakiáda byla zrušena kvůli špatnému počasí. Tentokráte bylo počasí skvělé, jen vítr trochu chyběl. Asi i proto byla účast opravdu malá. Nu což, i tak se konala.

Pro účastníky bylo připraveno několik soutěží. První byla soutěž O nejlépe létajícího draka, O nejhezčího doma vyrobeného draka a též akční soutěž Hod bramborou na cíl, která zaznamenala skvělý úspěch, protože každý, kdo se trefil, dostal bonbón, navíc měli tuto soutěž na starosti statní deváťáci. Nevěřila jsem, ale draci létali. Museli být do vzduchu vzneseni rychlými běžci, ale létali. Nejdůmyslnějšího a zároveň moc hezkého draka předvedla Terka Pötzlová s tatínkem. Nejlépe drak létal Evičce Kolářové, krásného doma vyrobeného draka měla Pája Voráčová a pouštět jí ho pomáhala Anička Černochová, drak na stromě skončil Kristýnce Repčíkové, nejvíckrát louku přeběhl Kuba Průša a poctivě běhala Šarlotka Škvorová. Děkuji rodičům, kteří přeci jenom přišli, deváťákům Markovi, Péťovi a Matějovi a také dvěma členům parlamentu Vítkovi a Karin.

Těšíme se na druhý ročník, a těšte se, vítr bude!

Fotodokumentace

Aktualizováno Neděle, 05 Listopad 2017 16:52