Breadcrumbs

Home Školní družina Celoroční hra - les

Právě připojeni - hostů: 31 

Celoroční hra - les PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 06 Říjen 2017 20:07

V září jsme otevřeli první dvířka v našem domečku, za kterými se skrývalo téma ,,les“ . Co lepšího jsme mohli udělat, než jít do lesa na procházku a rozhlížet se kolem sebe, abychom si všimli, co v lese roste a žije. Děti si potom vyráběly svůj vlastní model lesa z přírodnin, které jsme nasbírali.  V družině nás v září také navštívili zaměstnanci Ašských lesů s.r.o., kteří děti seznámili s myslivostí, pověděli jim zajímavosti o lesní zvěři a péči o ní, odpovídali dětem na spoustu otázek, ale zároveň otestovali i jejich znalosti o lese. Děti byly z besedy nadšené a navíc na konci dostaly sladkou odměnu a dárečky s lesní tématikou.

Tereza Králová

Fotografie

Aktualizováno Úterý, 10 Říjen 2017 11:12
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)