Breadcrumbs

Home Začít spolu Ukázka z center aktivit

Právě připojeni - hostů: 21 

Ukázka z center aktivit PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 26 Březen 2017 19:14

Rozjíždíme se pomalu, ale jistě. Kluci i holky ze druhé třídy  již přijali za svůj nový způsob výuky a zdá se, že jim vyhovuje. Chci vám na několika fotografiích přiblížit atmosféru, která vládne v centrech aktivit. Společným tématem byla doprava. V centru čtení a psaní se žáci zdokonalovali v psaní názvů dopravních prostředků,
v matematice parkovali auta do správných garáží (příklady do 20), v objevech vybarvovali a vystřihovali dopravní značky a v ateliéru dopravní prostředky vyráběli - vystřihovali podle šablony, kreslili, nalepovali kola z CD.

Na výsledky se můžete sami podívat.

Daniela Petrželová

 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)