Dne 19. 3. 2024 k nám do školy opět přijela lektorka Mgr. Kateřina Dvořáková, která se věnuje ekologickým projektům. Tentokrát jsme ji pozvali do 5. a 6. třídy.

Akce školy

březen - měsíc knihy

Březen - měsíc knihy zahájili žáci prvního stupně besedami v obecní knihovně. Knihovnice, paní Mašková, si pro školáky připravila dvouhodinový program každé třídě takříkajíc na míru.

Akce školy

Černobyl - město duchů

Projektový den na téma Černobyl včera a dnes.

Volnočasové aktivity

Jupíííí, už tvoříme :)

Tak se rok s rokem sešel a Tvořílci jsou opět v plné síle. Máme mezi sebou nové tváře. Věříme, že se vám vyrábění všeho druhu bude líbit a chytne vás, jak se říká. A protože je podzim, jako první jsme si vyrobili zápich do květináče. Strašák či paní Strašáková odhání podzimní chmury a mírně zlepšuje náladu :)

Projektová činnost

Dvě třídy v novém

Aktuality MŠ

Školka v pohybu

Každé úterý chodí do školní tělocvičny cvičit ti nejmenší. Protože nám právě tito dětičky umí dát pěkně do těla, přizvali jsme si na pomoc fotbalové trenéry. Každý z trenérů si vezme pod křídla jednu třídu a vymýšlí pro ně nejrůznější sportovní aktivity. Děti se na cvičení moc těší a každý den se ptají, jestli dnes dorazí trenéři :) .