Breadcrumbs

Home

Právě připojeni - host: 1 

Soutěž "Seznam, najdu,co hledám." PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 26 Květen 2012 15:43

Seznam, najdu, co hledám

Stejně jako žáci celé řady škol se i naši žáci 2.stupně zapojili do již tradičně každoroční soutěže portálu Seznam - "Seznam, najdu, co hledám". Úspěšnými se v jednom z pěti kol stali šesťáci, kterým se povedlo odpovědět na všechny otázky správně a ještě je odeslali jako první. Získali tak v této části 1.místo a s ním velice hodnotné dárky jako školní batoh, tričko, hrneček, hry, psací potřeby, nezbytné lízátko a jako bonus volnou vstupenku do aquaparku v Praze. toho žáci hned využili a změnili trasu svého výletu - směr Praha.

Blahopřejeme jim k úspěchu.

Aktualizováno Pátek, 15 Červen 2012 18:35
 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)