Home Projektová činnost e-Twinning eTwinning Ohlédnutí za eTwinningem

Ohlédnutí za eTwinningem PDF Tisk Email
Úterý, 12 Červen 2018 15:41

Před několika dny jsme našim partnerům z Itálie a Turecka poslali poděkování za takřka šest měsíců společného setkávání na Twinspace.

V dubnu jsme si psali o dnech významných pro naše země a v květnu jsme si prostřednictvím komentovaných fotografií vzájemně ukázali zajímavá místa v okolí. Viděli jsme, že italské město Somma Lombardo je nejen plné kostelů a muzeí, ale že tam mají i spoustu nádherných parků. Asi nejvíce jsme byli překvapeni fotografiemi ze sáňkovačky v Turecku. Turecké děti zase nejvíce zaujala naše smutná hazlovská orlice a úhledný golfový areál.

Třebaže jsme byli v projektu nejmladší, se zadanými úkoly jsme se vždy vypořádali dobře a včas. A většinou nás to bavilo.

Italským dětem trochu závidíme ty jejich dlouhé prázdniny. Školní rok u nich skončil 8. června a další začíná až 12. září. Možná se na Twinspace setkáme i příští rok. (ebroli)

několik fotografií z naší práce

Aktualizováno Úterý, 12 Červen 2018 15:47