Breadcrumbs

Home Třídy informují 2. A Akce třídy II. A DEN DĚTÍ VE 2. TŘÍDĚ

Právě připojeni - hostů: 19 

DEN DĚTÍ VE 2. TŘÍDĚ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 12 Červen 2018 12:46

Svátek dětí si vždy snažíme společně užít již od samého rána,

a tak si ho žáci před vstupem do třídy zahájili nafouknoutím balónku, který si hned pomalovali. Ranní kruh začal jak jinak, než seznámením o tom, co nás celé sváteční dopoledne čeká a nemine. Po něm si děti došly do letní učebny na školní zahradu, pochutnat na melounu. Velká, sladká a šťavnatá pochoutka byla rázem pryč ale všichni se příjemně osvěžili.  Pak už jsme se společně vydali na Petrželku, kde bylo připravené a zahájené sportovní dopoledne. Na jeho přípravě se podílely všechny třídy. Smíšená družstva žáků 1. - 9. tříd se vydala plnit a zdolávat nejen sportovní disciplíny. Po závěrečném vyhodnocení startovních lístků, byly vyhlášeny výsledky a pro všechny byla připravená odměna. Sportovními výkony unavené, ale spokojené děti si svátek užily. Na Petrželce bylo jako vždy perfektně připravené zázemí a tak si celá rodina Petrželů a Katinů zaslouží jedničku s hvězdičkou. Byla jim zapsána do žákovské knížky, která jim byla předána, jako poděkování a vzpomínku za každoroční spolupráci při pořádání školních akcí.

Lenka a Vlasta

 


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)