Breadcrumbs

Home

Právě připojeni - hostů: 8 

Tématický den PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 18 Říjen 2017 08:28

V úterý (17.10) jsme si ve třídě udělali tématický den. Téma bylo "Spisovatelé" zejména Karel Jaromír Erben a Božena Němcová.

 

Celý článek...
 
Svět rizik PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 17 Říjen 2017 12:00

V pátek 6.10. jsme se my ( žáci 3. a 4. třídy) vydali podívat do Karlových Varů. Na velkém dopravním hřišti pro nás byl připraven program Svět rizik. Hned po příjezdu se nás ujali páni policisté, záchranáři a hasiči. Každý z nich měl na dopravním hřišti svůj domeček, kterým nás hodlal provést. Domeček hasičů měl místo jedné místnosti jeskyni, kde uprostřed hořel ohýnek, který nás při tom deštivém dni příjemně zahřál. Hasiči nám pověděli, jak se zachovat při požáru, co dělat a nedělat pro naše bezpečí. Hodně nás překvapilo video, jak rychle shoří byt při požáru vánočního stromečku.

 

Fotodokumentace

Aktualizováno Neděle, 22 Říjen 2017 16:36
Celý článek...
 
Zahájení školního roku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 24 Srpen 2015 00:00

Vážení rodiče, milí žáci,

prázdniny jsou u konce, pracovní kolotoč nás všech opět začíná.

Doufám, že jste si horkých letních dnů užili co možná nejlépe, odpočinuli si a nabrali nových sil do nadcházejícího školního roku. Přeji vám všem, aby splnil veškerá vaše očekávání, nastupujícím deváťákům správné rozhodnutí o své budoucnosti a úspěch při přijímacím řízení a našim nejmenším žáčkům, ať se u nás líbí a hodně se toho naučí.

 

Ing.Hana Martínková - ředitelka školy

 
« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »

Strana 7 z 7


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)