Breadcrumbs

Home

Právě připojeni - hostů: 34 

OČMu - DOPOLEDNE S HASIČI PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 03 Listopad 2017 09:20

DOPOLEDNE S HASIČI

V pondělí 30.10. v 8.00 hod. začalo v naší škole, při hlasitém a nečekaném zvuku sirény dopoledne s hasiči. Zúčastnili se ho všichni žáci prvního a druhého stupně se svými učiteli.

Fotografie k nakouknutí

 

Aktualizováno Středa, 15 Listopad 2017 10:19
Celý článek...
 
Záložky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 01 Listopad 2017 10:26

Společně s třetí třídou jsme se zúčastnili mezinárodního projektu ,,Záložka do knih spojuje školy". Letošní téma bylo ,,Tajuplný svět příběhů". Čtvrťáci vyráběli záložky za pomocí inkoustu a zmizíku, velmi se jim povedli a doufáme, že naši sousedům, k nimž záložky putují, určitě udělají radost. Dnes nám také dorazily záložky, které nám poslali žáci přidělené slovenské školy. Jsme velmi potěšeni a těšíme se na další komunikaci a spolupráci našich škol.

Aktualizováno Neděle, 05 Listopad 2017 17:20
 
Halloween PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 05 Listopad 2017 16:45

halloween-151618__180Halloween, tento veselý svátek u nás sice nemá dlouhou tradici (upřednostňujeme dušičky), ale rychle se zabydluje. Vždyť, proč ne (je přece původně keltský a trochu té keltské krve pravděpodobně proudí v každém z nás). Děti ho milují, a kdo by se rád nebavil. Proto i my jsme ho přijali za svůj a každoročně  se setkáváme v tento den v podvečerních hodinách, abychom prošli průvodem obcí a pak se báli při plnění nejrůznějších úkolů se strašidelnou tématikou.

Jak to vypadalo tentokrát? Podívejte se na pár fotografií.

 
Dopravní hřiště PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 01 Listopad 2017 10:13

Je velmi důležité vědět, jak se máme chovat na silnici a proto jsme se s dětmi vydali do Chebu na dopravní hřiště. Nejprve jsme si zopakovali základní pravidla o jízdě na kole, jak má být kolo vybavené,  povídali jsme si o nutnosti cyklistické přilby a připoměli si pravidla silničního provozu. Po teoretické části přišla na řadu ta horší část- ta praktická. Dětem byla zapůjčena kola a hurá na hřiště. Zpočátku dětem dělalo problém ukazovat směr jízdy, pouštět chodce na přechodu nebo třeba zastavovat na stopce. Po chvilce tréninku už  ale všichni jezdili jako zkušení účastníci provozu. Vyzkoušely si také  zručnost při překonávaní překážek na kole. Příště dopravní hřiště navštívíme na jaře, kdy dopilujeme poslední chybičky, v červnu pak prokážeme, jak na nám to na dopravním hřišti dobře jde a domů si odvezeme průkazy cyklistů.

 

Fotografie

Aktualizováno Neděle, 05 Listopad 2017 17:09
 
Drakiáda PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 25 Říjen 2017 12:06

Drakiáda

Na středu 18.10.2017 uspořádal žákovský Ekoparlament, působící při naší ZŠ a MŠ Hazlov, Drakiádu. Byl to první ročník, protože minulá Drakiáda byla zrušena kvůli špatnému počasí. Tentokráte bylo počasí skvělé, jen vítr trochu chyběl. Asi i proto byla účast opravdu malá. Nu což, i tak se konala.

 

Aktualizováno Neděle, 05 Listopad 2017 16:52
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 4 z 5


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)