Breadcrumbs

Home

Právě připojeni - hostů: 40 

Karneval ve škole PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 05 Březen 2018 09:14

Karneval ve škole

Již tradičně pořádá školní Ekoparlament při ZŠ Hazlov dětský karneval v učebně 1. třídy.

Aktualizováno Pátek, 09 Březen 2018 11:27
Celý článek...
 
Lovci mamutů PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 02 Březen 2018 11:09

Tento týden jsme si na chvíli zaběhli do pravěku a stali se lovci mamutů. Lovci mamutů bylo také téma našich center aktivit. Ve všech centrech jsme měli nejen tématické a zábavné úkoly, ale také velmi poučné. Protože víme, že pravěcí lidé se vyjadřovali pouze posunky a gesty, do center jsme se rozdělovali pantomimicky. Každý z nás měl na zádech cedulku s jedním ze slov: OŠTĚP, MAMUT, JESKYNĚ, OHEŇ a spolužáci nás museli pouze pomocí gest dovést ke správnému slovu.

Aktualizováno Pátek, 09 Březen 2018 11:26
Celý článek...
 
Etwinning 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 06 Únor 2018 08:56

Etwinning 2018

Letos se do etwinningového projektu opět zapojili mladší žáci. Na podzim jsme s páťáky začali hledat zahraniční přátele pro dopisování v angličtině. Zpočátku se nám nedařilo, ale na druhý pokus jsme uspěli se školou v severní Itálii a založili jsme spolu projekt Let ´s be friends(Buďme přáteli), který začal v lednu a bude probíhat do konce května. Během prvního měsíce se k nám aktivně připojila ještě jedna malá škola z Turecka. Žáci představili sebe a své školy nejen v ilustrovaných ručně psaných textech, ale i přímo přes nový komunikační nástroj zvaný PADLET. Jeho prostřednictvím si žáci mohou posílat zprávy a dozvědět se spoustu zajímavostí od svých vrstevníků. Přesvědčují se tak, že angličtina může sloužit jako dorozumívací jazyk pro lidi z různých zemí, kde se angličtinu učí. Italsky ani turecky sice neumíme, ale anglicky se spolu domluvíme.(ebroli)

 

Několik okamžiků ve fotografii

 

Aktualizováno Neděle, 15 Duben 2018 17:33
 
Tématický den PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 22 Únor 2018 12:39

Celé Česko momentálně žije olympiádou, vstává brzo ráno, netrpělivě sleduje naše sportovce a raduje se z každého úspěchu. Na olympiádě v Pchjongčchangu panuje výborná atmosféra a my jí chtěli také u nás ve třídě.

Aktualizováno Pátek, 09 Březen 2018 11:27
Celý článek...
 
Vánoční jarmark kouzelnějším slovíčkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 22 Prosinec 2017 08:49

Stále stejný? Pokaždé jiný.

Rolniček zvonění, stromečku vábení přilákalo odpoledne 21. prosince na vánoční jarmark do vstupní haly hazlovské školy četné návštěvníky – rodiče, příbuzné a známé i další zvědavce, aby si prohlédli a odnesli domů nejrozličnější dílka dětských rukou nabitá kouzlem blížících se svátečních dní. Prostřené stoly překypující drobnými dárečky i většími dárky poskytly všem, kteří se rádi dívají, bohatou pastvu pro oči. K velké radosti malých stánkařů se kasičky brzy začaly plnit štědrými dobrovolnými příspěvky.

 

Aktualizováno Neděle, 21 Leden 2018 08:39
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »

Strana 4 z 7


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)