Breadcrumbs

Home

Právě připojeni - hostů: 33 

Etwinning 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 06 Únor 2018 08:56

Etwinning 2018

Letos se do etwinningového projektu opět zapojili mladší žáci. Na podzim jsme s páťáky začali hledat zahraniční přátele pro dopisování v angličtině. Zpočátku se nám nedařilo, ale na druhý pokus jsme uspěli se školou v severní Itálii a založili jsme spolu projekt Let ´s be friends(Buďme přáteli), který začal v lednu a bude probíhat do konce května. Během prvního měsíce se k nám aktivně připojila ještě jedna malá škola z Turecka. Žáci představili sebe a své školy nejen v ilustrovaných ručně psaných textech, ale i přímo přes nový komunikační nástroj zvaný PADLET. Jeho prostřednictvím si žáci mohou posílat zprávy a dozvědět se spoustu zajímavostí od svých vrstevníků. Přesvědčují se tak, že angličtina může sloužit jako dorozumívací jazyk pro lidi z různých zemí, kde se angličtinu učí. Italsky ani turecky sice neumíme, ale anglicky se spolu domluvíme.(ebroli)

 

Několik okamžiků ve fotografii

 

Aktualizováno Neděle, 15 Duben 2018 17:33
 
Vánoční jarmark kouzelnějším slovíčkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 22 Prosinec 2017 08:49

Stále stejný? Pokaždé jiný.

Rolniček zvonění, stromečku vábení přilákalo odpoledne 21. prosince na vánoční jarmark do vstupní haly hazlovské školy četné návštěvníky – rodiče, příbuzné a známé i další zvědavce, aby si prohlédli a odnesli domů nejrozličnější dílka dětských rukou nabitá kouzlem blížících se svátečních dní. Prostřené stoly překypující drobnými dárečky i většími dárky poskytly všem, kteří se rádi dívají, bohatou pastvu pro oči. K velké radosti malých stánkařů se kasičky brzy začaly plnit štědrými dobrovolnými příspěvky.

 

Aktualizováno Neděle, 21 Leden 2018 08:39
Celý článek...
 
soutěž - soutěž - soutěž PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 08 Prosinec 2017 19:07

Vážení, chebské muzeum pořádá výtvarně - tvořivou soutěž, do které se přihlásili žáci z naší školy v Hazlově. Letošní vánoční téma zní : SNĚHULÁK. Každý rok získá v umístění naše škola přední místa. Je to především i v hlasování, a tak i letos prosíme o podporu. Hlasování probíhá v prostorách muzea na konci výstavy v číselné podobě. Z našich žáků se soutěže zúčastnila 6., 7., a 8. třída, kroužek vaření a všehochuti (fotografie naleznete pod odkazem Třídy informují a Volnočasové aktivity).

Zahájení soutěže : 2. 12. 2017.

Ukončení soutěže je 15.12. 2017.

Vážení rodiče, příbuzní a známí, dopřejte si s dětmi nedaleký výlet nebo spojte předvánoční nákup s prohlídkou této výstavy. Jistě tak sami oceníte snahu dětí i přesto, že by neměly být vítězi. Poznáte, jak nelehké je obstát v umístění při tak velkém množství rozmanitých, soutěžních prací.  Vlasta Cicková

Aktualizováno Pondělí, 01 Leden 2018 16:55
 
Virtuální prohlídka školy PDF Tisk Email

Jak to u nás chodí?  Klikněte na odkaz :

 

https://www.youtube.com/watch?v=PQ0WbXxsFgE


 
Oblíbené čtení PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 15 Listopad 2017 08:59

V hodinách čtení se nejen žáci druhé třídy opakovaně vrací k četbě z knihy Josefa Koláře - Z DENÍKU KOCOURA MODROOČKA.

Fotografie

Aktualizováno Středa, 15 Listopad 2017 10:35
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345DalšíKonec »

Strana 3 z 5


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)